Poštovani,

 

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na predavanje s temom

 

EKOLOŠKA ZAŠTITA LIJESKE I ORAHA

 

uz predstavljanje kompletnog asortimana za ekološku poljoprivrednu proizvodnju.

 

Predavanje će se održati 07.02.2017. u 10:00 sati, u velikoj vijećnici grada Daruvara,

u suradnji  Savjetodavne službe,  obrta Em-Agro i  tvrtke Pro-eco d.o.o.

 

Stručnjaci tvrtke Pro-eco vođeni su idejom i željom za promicanjem ekološkog načina proizvodnje.

Kako bi prednosti ovih sredstava približili hrvatskom tržištu, naš stručni tim cijenjenim potrošačima pruža besplatnu podršku, savjetovanja i edukacije.

 

Pro-eco  svim profesionalnim proizvođačima i hobistima nudi najpotpuniji asortiman profesionalnih preparata za ekološko gospodarenje, načinjenih na organsko-biljnoj bazi, bez otrova i bez karence.

U asortimanu se nalaze gnojiva, poboljšivači tla, sredstva za zaštitu i jačanje bilja, čijom pravovremenom primjenom vrlo efikasno sprečavamo razvoj bolesti i suzbijamo štetnike. 

 

Proizvodi iz asortimana Pro-eca posjeduju certifikate izdane od ovlaštenih certifikacijskih kuća Europske Unije.

 

Nositelj predstojećeg predavanja je gospodin Zdenko Freese iz Pro-eca.

Ulaz na predavanje je besplatan.

 

Srdačan pozdrav,

Pro-eco d.o.o.

Prethodni članakPlaćanje uzdržavanja dijeteta
Sljedeći članakHranidba peradi
Gospodarski list
Gospodarski list – sve što vrijedi znati u poljoprivredi Gospodarski list najstariji je i najčitaniji hrvatski časopis za poljoprivredu, s tradicijom dugom preko 180 godina. Kroz tri stoljeća pomaže poljoprivrednicima stručnim, aktualnim i korisnim sadržajem te i danas svakih petnaest dana stiže na adrese svojih vjernih pretplatnika. Naši autori su priznati stručnjaci, znanstvenici i poljoprivrednici. Uz tiskana i online izdanja, posjeduje bogatu biblioteku knjiga pod nazivom - Obitelj i gospodarstvo, organizira razne stručne konferencije iz područja agrobiznisa, kroz društvene mreže aktivno sudjeluje u svakodnevnici ljubitelja prirode i poljoprivrede. Opravdano je najveći specijalizirani - poljoprivredni medij u regiji. Cilj Gospodarskog lista je ostao isti od prvog broja – znanjem jačati poljoprivredu i selo.